hakkımızda banner
Hakkımızda
İda Proses

IDA Proses, teknolojiyi üretkenliğe dönüştürür.


Tesisleri çevrimiçi ve verimli tutan, proses endüstrileri için özelleştirilmiş proses kontrol çözümleri sunuyoruz. Mühendislerimiz kontrol platformlarını entegrasyonu konusunda yüksek deneyime sahip ve sadece proses kontrol teknolojilerine odaklanmıştır.. Dar odak noktamız, karmaşık problemlerinizi çözen deneyimli bir ekibin olduğu anlamına gelir

Müşterilerimiz, herhangi bir üretim ortamında proses kontrol çözümleri, hızlı müşteri memnuniyeti ve yenilikçi, uygulanabilir çözümler sağlama konusunda IDA Proses’e güvenmektedir. Ekip üyelerimiz DCS/PLC ve SCADA tabanlı kontrol sistemi çözümlerinde deneyime sahiptir. Mühendislik, bilgi teknolojisi, sistem desteği ve teknolojisi konularında doğrudan deneyim veya derecelere sahiptir.


- Dünya lideri pek çok firmanın sertifikalı Sistem Integratörü olarak , müşterilerin otomasyon ihtiyaçlarını tüm yönleri ile ele alır ve en uygun çözümleri, en doğru teknolojiler ile sunar.
- İDA Proses, projenin tasarımından devreye alımına kadar her aşamada müşterilerinin yanındadır.
- En son teknoloji ve çözümleri takip ederek müşterilerini bilinçlendirmeyi misyon edinmiştir.

İda Proses

Politikalarımız

KALİTE POLİTİKAMIZ

IDA Proses'in tüm çalışmalarında kalite kuzey yıldızı metriğidir. Tecrübe ve özverinin harmanlanmasıyla...

GÖZ ATIN

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

İDA Proses olarak, tüm faaliyetlerimizden ortaya çıkabilecek çevresel etkileri minimize etmek ve çevrenin...

GÖZ ATIN

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Tüm çalışanlarımızda iş sağlığı ve güvenliği konularında gereken bilinç ve kültürün oluşturulması hedefi...

GÖZ ATIN

Kalite Politikamız


Gerçekleştirmiş olduğu proje ve hizmetlerde firma itibarının sürekliliğinin sağlanması ve daha ileri bir düzeye getirilebilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işleri bir kerede doğru ve zamanında yapmak.

Müşteri istekleri doğrultusunda mevcut ürün yelpazesinde kaliteden ödün vermeden, yeni ürünler ekleyerek, ürün ve hizmet kalitesini arttırıp müşteri memnuniyetini sağlamak, Her zaman her yerde aranılan, tercih edilen bir şirket olmak için daha çok çalışmak, işverenin ve müşterinin gereksinim ve beklentilerini zamanında tespit ederek bunları karşılamak.

Kalite düzeyinin yükseltilmesi için bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek. Çalışan personelin ve tedarikçilerin mesleki yenilikleri öğrenmesinde ihtiyaç duydukları eğitimi almalarını sağlayarak kalite düzeyinin sürekli iyileşmesini sağlamak.

Kalite, verimlilik ve karlılık artışını sağlamak için, ekip çalışmasına önem vermek. Şirket yapısında ve işlerin işlemesinde kalite düzeyinin en üst seviyeye gelmesi için, ekip bireylerinin görev ve sorumluluklarının bilincinde olmalarını sağlamak.

Doğru, verimli, karlı fikirlerin bilgili, deneyimli beyin gücüyle ortaya çıktığını şirket kalite prensibi olarak kabul etmek. Bu doğrultuda şirkete nitelikli insanlar kazandırmak. Personele göre iş değil, niteliklerine uygun personel alımı yapmak.

Ülke menfaatlerini göz önünde tutarak ülke ekonomisine daha fazla faydalı olmak için şirketimizin hedefi; Uluslararası arenada ismi bilinen, aranan, yurtdışı gelirlerden ciro sağlayan bir dünya şirketi olmaktır.

İşlerin planlanmasında ve yürütülmesi aşamasında çevreye verilecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak. Etkin bir çevre bilinci yaratarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılmasında örnek bir şirket olmak.

Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek.

Çevre Politikamız

İDA Proses olarak, tüm faaliyetlerimizden ortaya çıkabilecek çevresel etkileri minimize etmek ve çevrenin korunmasına katkıda bulunabilmek amacı ile çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Yaşadığımız çevrenin korunmasını ve iyileştirilmesini işimizin bir parçası kabul ederek;


  • - Sektörümüz için çevre ile ilgili oluşturulan tüm yasal mevzuat ve diğer yükümlülüklere uymak,
  • - Çevre Yönetim Sistemi oluşturarak tüm gerekliliklerini yerine getirmek,
  • - Tüm çalışanlarımızı ve ilişkide olduğumuz tüm şahıs ve şirketleri çevre konusunda bilinçlendirmek,
  • - Çevre performansımızı sürekli arttırmak ve tüm çalışmalarımızda çevresel etkileri göz önünde bulundurmak
için tüm çalışanlarımızla birlikte bu politikanın gerekliliklerini ve çevresel sorumluluklarımızı yerine getirmek için çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza sürekli devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız


İDA Proses olarak, tüm çalışanlarımızda iş sağlığı ve güvenliği konularında gereken bilinç ve kültürün oluşturulması hedefi ve tüm iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenebilir olduğu inancı ile hareket etmekteyiz.

Bu anlayışla çalışmalarımıza yön veriyor, kendimizi sürekli iyileştiriyor ve;

- Tüm faaliyetlerimizde İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal düzenlemelere uymak,

- Tüm çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini sağlamak adına eğitim vermek ve bilinçlendirmek,

- Tüm çalışanlarımızın İSG kurallarına uymalarını sağlamak,

için tüm çalışanlarımızla birlikte bu politikanın gerekliliklerini yerine getirmek için çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza sürekli devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

IDA E-Posta Bülteni

Endüstri 4.0 Hakkında
Her Zaman Güncel Kalın!

Dünya devi markaların sistem entegratörü İda Proses'den endüstri haberleri, yeni ürünler ve önemlli güncellemeler için posta bültenimize kayıt olun.